OBCHODNÍ PODMÍNKY

BANNBAG

Daniela Danielová

IČO 15084604

dále jen "prodávající"

Obchodní podmínky upravují vztah mezi prodávajícím a kupujícím-objednatelem.

Kupující-objednatel bere na vědomí, že každý produkt je originálním autorským výtvorem, který vzniká z již použitého materiálu a tudíž může vykazovat mechanická poškození či optické disonance (způsobné předchozí manipulací, povětrnostními vlivy, nebo slunečním zářením - jedná se o outdoorové bannery) - tyto vady nemohou být předmětem vrácení originálu.
Dále bere kupující na vědomí, že BANNBAGY lze omývat pouze vlažnou mýdlovou vodou, nelze je prát v pračce, čistit chemicky a ani žehlit.

Ceny

Ceny jsou aktualizovány v internetovém obchodě.
Všechny uvedené ceny jsou uvedené bez ceny za doručení. Objednané zboží bude dodáno za cenu platnou v okamžiku objednání.

Objednání zboží

Odesláním internetové objednávky vybraného zboží kupující potvrzuje závaznost jeho objednávky a vyjadřuje souhlas s obchodními podmínkami provozovatele internetového obchodu.
Pokud kupující při zadávání objednávky správně vyplní e-mailovou adresu, bude mu na ni doručena kopie objednávky jako potvrzení zapsání objednávky do objednávkového systému e-shopu.
Pokud kupujícímu kopie objednávky na zadanou e-mailovou adresu nedojde, je třeba prodávajícího kontaktovat.
Objednávka je vždy považována za závaznou pro obě strany, není-li dohodnuto jinak.

Dodání zboží a lhůty

Zboží je běžně dodáno do 3-5 pracovních dnů Českou poštou.
Kupující je povinen bezprostředně při dodání překontrolovat spolu s dopravcem stav zásilky (neporušenost vnějšího obalu či pásky, kterou je obal zalepen) dle přepravního listu a odmítnout převzetí neúplné nebo poškozené zásilky.
Neúplnost nebo poškození zásilky je nutno kupujícím neprodleně oznámit e-mailem na kontaktní adresu webu a dále sepsat s dopravcem škodní protokol a tento do 24 hodin zaslat emailem prodávajícímu.
Pokud je kupujícím převzetí zásilky stvrzeno, není možné uplatnit dodatečné reklamace na neúplnost nebo poškození zásilky.

Účtování dopravného

Doprava pouze v České republice – poštovné 120 Kč. V případě těžší zásilky bude cena upravena.
Osobní odběr – po dohodě.
Prodávající si vyhrazuje právo na úpravu cen dle aktuálních ceníků dopravce.

Storno objednávky

Storno objednávky ze strany kupujícího musí být učiněno přes kontaktní formulář webu, nejpozději jeden den před expedicí.
Storno objednávky ze strany prodávajícího vznikne:
1/ nebude-li maximálně do 5 dnů uhrazena platba za objednaný BANNBAG
2/ překříží-li se objednávka na jeden produkt v krátkém časovém úseku

Odstoupení od smlouvy

Pokud zboží nebylo možné doručit (např. z důvodu špatně uvedené adresy kupujícího) a pošta jej vrátí zpět. V takovém případě prodávající vrátí platbu sníženou o poštovné na účet objednatele, nejdéle do 14 dnů ode dne zpětného doručení vrácené zásilky.